AGENCJA METAL MUNDUSMetal Mundus zaprasza w swoje szeregi!

Z grafiki obok patrzy na Was lord Kitchener znany ze słynnego postera z 1914 roku nawołującego Brytyjczyków do pójścia w kamasze. Prawie sto lat później Saxon umieścił swego rodaka na okładce płyty „Call to Arms”.

Teraz my korzystamy z wizerunku szlachetnego lorda, by zwerbować spośród Was przyszłych redaktorów Metal Mundus. Jeśli więc lubicie ciężkie brzmienia, szczególnie death i black metal, metalcore i pochodne, różne dzikie odmiany ostrego grania bądź wręcz odwrotnie – łagodne odsłony rocka, a gramatyka języka polskiego nie jest Wam obca – piszcie śmiało na adres kontakt@metalmundus.pl, w temacie dopisując „Rekrutacja”. Chcesz dołączyć swój tekst - recenzję płyty lub relację z koncertu - bardzo proszę, opisać swoją fascynację muzyką - jak najbardziej. Na każdą wiadomość odpiszemy.

Oferujemy Wam przygodę w świecie najlepszej muzyki, udział w jej promowaniu oraz dużo atrakcji, o których dowiecie się po wysłaniu stosownego maila.

Zapraszamy!

Goatflesh- "Pilgrimage to Icon of Sin" do odsłuchu

31-ego stycznia dzięki Cold Breath of Silence ukazał się kompilacyjny album death-black death metalowej formacji Goatflesh zatytułowany "Pilgrimage to Icon of Sin".

Materiał zawiera kawałki, które znalazły się wcześniej na ep-ce i demówce Ukrainców.

Zespół tworzą dwaj muzycy ukrywający się pod pseudonimami:
Baal i Nuklear Bastard of Unholy Sexkraft & Alcoholik Rites.

Płyta do odsłuchu TUTAJ
.

******
The Goatflesh "Pilgrimage to Icon of Sin" album is available HERE.
******
THE MOTH GATHERER udostępnia nowy album przed premierą
Szwedzka formacja THE MOTH GATHERER, wykonująca atmosferyczny doom/sludge metal, udostępniła swój nowy album "Esoteric Oppression" w internecie. Album oficjalnie ukazuje się w dniu dzisiejszym nakładem Agonia Records, a już dziś można go odsłuchać TUTAJ.

Tak o albumie wypowiada się zespół: "Daliśmy z siebie wszystko. Tworząc ten album, prześladowały nas frustracje i niepokój, które ostatecznie doprowadziły nas do zupełnego wyczerpania. Ale cały ten wysiłek jest słyszalny na nowym albumie i możemy teraz z całą pewnością stwierdzić, że nie poszedł na marne. Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować wam Esoteric Oppression i mamy nadzieje, że pokochacie go tak samo jak my".

Więcej informacji w rozwinięciu newsa...

*****
THE MOTH GATHERER stream new album "Esoteric Oppression"
English version below (czytaj więcej)
*****

Irek Loth w nowym zespole

Po rozstaniu się z zespołem Kat & Roman Kostrzewski, Irek Loth długo nie był bezrobotnym.
Nasz znakomity bębniarz znalazł zatrudnienie w grupie Dragon.
Zastąpił na tym stanowisku Krystiana "Bombę" Bytomia, który po wewnętrznym konflikcie w zespole opuścił szeregi Dragona.
Irek tym samym poszerzył liczbę muzyków w grupie Dragon do dwóch, którzy byli wcześniej związani z grupami Kat i Kat & Roman Kostrzewski.
Pierwszym jest basista Krzysztof Oset.


******
Irek Loth became the drummer of the Dragon group.
******
Video clip od Imperial Sin

Pochodząca z Jastrzębia Zdroju death-groove metalowa grupa Imperial Sin swój jedyny jak do tej pory krążek "Ritual Murder" wydała 1-ego lipca zeszłego roku (album dostępny jest do odsłuchu w serwisie).
Płytę zamyka utwór "Deal With The Devil" do którego zespół stworzył video clip.
Obejrzycie go TUTAJ
.

******
The video clip for the song "Deal With The Devil" by the Imperial Sin band is available HERE.
******
 

METAL MUNDUS NA FACEBOOKU
*** KOIOS
*** WHORION

więcej wywiadów
*** TESTAMENT
+ Annihilator
+ Death Angel
- A2/ Wrocław

więcej relacji
ARTYKUŁY
*** Czerniejąca Magma
- słów kilka o niezrealizowanym albumie Closterkellera


Top Top  36,406,443 unikalne wizyty  Top Top