AGENCJA METAL MUNDUSMetal Mundus zaprasza w swoje szeregi!

Z grafiki obok patrzy na Was lord Kitchener znany ze słynnego postera z 1914 roku nawołującego Brytyjczyków do pójścia w kamasze. Prawie sto lat później Saxon umieścił swego rodaka na okładce płyty „Call to Arms”.

Teraz my korzystamy z wizerunku szlachetnego lorda, by zwerbować spośród Was przyszłych redaktorów Metal Mundus. Jeśli więc lubicie ciężkie brzmienia, szczególnie death i black metal, metalcore i pochodne, różne dzikie odmiany ostrego grania bądź wręcz odwrotnie – łagodne odsłony rocka, a gramatyka języka polskiego nie jest Wam obca – piszcie śmiało na adres kontakt@metalmundus.pl, w temacie dopisując „Rekrutacja”. Chcesz dołączyć swój tekst - recenzję płyty lub relację z koncertu - bardzo proszę, opisać swoją fascynację muzyką - jak najbardziej. Na każdą wiadomość odpiszemy.

Oferujemy Wam przygodę w świecie najlepszej muzyki, udział w jej promowaniu oraz dużo atrakcji, o których dowiecie się po wysłaniu stosownego maila.

Zapraszamy!

Nowy Hecate Enthroned do odsłuchu

Po sześciu latach milczenia na ścieżkę wydawniczą powrócili bluźniercy z brytyjskiej black metalowej hordy Hecate Enthroned.

Ich nową płytę "Embrace Of The Godless Aeon" 25-ego stycznia wydała stajnia M-Theory Audio.

Jest to szósty krążek istniejących od 1995 roku Brytyjczyków.

Pozostałe to:
"The Slaughter of Innocence, a Requiem for the Mighty"-1997, "Dark Requiems... and Unsilent Massacre"-1998, "Kings of Chaos"-1999, "Redimus"-2004, "Virulent Rapture"-2014.

Nowy Hecate Enthroned do odsłuchu TUTAJ
.

******
The Hecate Enthroned "Embrace of the Godless Aeon" album is available HERE.
******
Nowy klip Wolf Councel
Grający heavy doom metal band WOLF COUNCEL poinformował, że jego nowy, czwarty album, zatytułowany "Destination Void" ukaże się już 22.02.2019 roku nakładem Endless Winter Label.

Krążek będzie dostępny w wersji CD, na limitowanym winylu, w wersji cyfrowej i w streamingu.

Oficjalny klip do utworu "Nova" można już obejrzeć pod tym LINKIEM.

**********
Traditional heavy doom metal band WOLF COUNSEL will release their new and 4th album "Destination Void" on February 22, 2019 via Endless Winter Label.
**********

Release formats will be CD, LP (Limited Edition), downloads and streaming.

The official video for the album's first single, "NOVA" can be viewed HERE
Hostia z video clipem

Nasi znakomici, aczkolwiek szkoda, że anonimowi, death metalwi grindcore'owcy z kapeli Hostia zaprezentowali video clip do utworu "Leatherface Kiss".
Jest dziesiąty kawałek z ich debiutanckiego krążka "Hostia", który ukazał się 31-ego maja zeszłego roku.
Clip obejrzycie TUTAJ
.

******
The video clip for the song "Leatherface Kiss" by the band Hostia is available HERE.
******
Anthrax na jedynym klubowym koncercie w Polsce
Legenda amerykańskiego thrash metalu na jedynym klubowym koncercie w Polsce. Left Hand Sounds i Winiary Bookings zapraszają na wieczór z ANTHRAX. Koncert odbędzie się 12 czerwca 2019 we Wrocławiu w Centrum Koncertowym A2

bilety:
110 zł (limitowana pula do wyczerpania zapasów)
130 zł (przedsprzedaż)
150 zł (w dniu koncertu)
dostępne od poniedziałku (18.02) na lefthandsounds.org/bilety (kolekcjonerskie) oraz w punktach sieci Eventim, Biletomat, Ticketmaster i Ticketos i sklepach Empik oraz Media Markt. Start sprzedaży o godzinie 11.00.

Dołącz do wydarzenia na FB

**********
Po niedawnym koncercie u boku kończącego działalność Slayera, Anthrax wraca do Polski. Będzie to jedyny klubowy występ reprezentantów Wielkiej Czwórki amerykańskiego thrash metalu w naszym kraju. Założony w 1981 r. w Nowym Jorku zespół Scotta Iana ma na koncie płyty, które definiowały muzykę metalową na lata, w tym m.in. debiutancką „Fistful of Metal” (1984), przełomową „Among the Living” (1987) czy wydaną rok później „State of Euphoria”. Kiedy albumy studyjne Anthrax wchodziły jeden za drugim do gatunkowego kanonu, zespół wyrabiał sobie reputację niezawodnej koncertowej machiny, dzieląc scenę m.in. z Exodus, Raven, Iron Maiden czy Testament.
Amerykanom udało się również przekraczać subkulturowe bariery i zapisać w szerszej świadomości, czego dowodem był nagrany wspólnie z Public Enemy numer „Bring the Noise”.
Od początku 2010 r., na czele zespołu znów stoi wokalista Joey Belladonna, z którym Anthrax uczestniczył m.in. we wspólnej trasie The Big Four, obok Metalliki, Slayera i Megadeth. Od tamtego czasu ukazały się dwa albumy: „Worship Music” oraz ostatni jak dotąd „For All Kings”.

Klip do utworu "Madhouse” (oficjalne video) - LINK

**********
Anthrax will play in Wrocław/ Poland on 12.06.2019
**********
 

METAL MUNDUS NA FACEBOOKU
*** KOIOS
*** WHORION

więcej wywiadów
*** TESTAMENT
+ Annihilator
+ Death Angel
- A2/ Wrocław

więcej relacji
ARTYKUŁY
*** Czerniejąca Magma
- słów kilka o niezrealizowanym albumie Closterkellera


Top Top  37,931,623 unikalne wizyty  Top Top