AGENCJA METAL MUNDUSNawigacja
Artykuły » Recenzje - E » EMBRIONAL - Annihilation (2007 Self-Released) [Demo]
EMBRIONAL - Annihilation (2007 Self-Released) [Demo]

01. Hellfuck
02. Murder and Cruelty
03. Hallucinated
04. Human Brew
05. Destruction Thirst
06. AnnihilationSkład:
Marcin (Wokal/Gitara)
Rychu (Gitara)
Michal (Bas)
Kamil (Perkusja)Death metalem Polska stoi. Przynajmniej w opinii niektórych muzyków. Tym razem nie mogę nie przyznać im racji, bo drugiego takiego demo ze świecą szukać.
Embrional powstał w 2003 roku. Do tej pory udało im się spłodzić 2 demówki. "Annihilation" to druga z nich i muszę przyznać, że dużo lepsza niż "Cusp of Evil" z 2006 roku. Przede wszystkim jest mocniejsza, brutalniejsza, o wiele bardziej poraża siłą. Jeśli chodzi o realizację, krążek ten nie odbiega jakością od płyt polskich zespołów metalowych z tzw. "wyższej półki". Technicznie? Oj! Ci panowie wiedzą, co zrobić, kiedy dostaną do ręki gitarę. "Annihilation" niszczy, ale i zmusza do tego, by wcisnąć repeat i pozwolić się zmasakrować po raz kolejny. To, niespełna 22-minutowe demo rzuciło mnie na kolana, a potem rozłożyło na łopatki, skopało i pozwoliło umrzeć na podłodze! I mimo wszystko domagam się więcej!!! Esencja death metalu, świetna produkcja, bardzo dobry warsztat muzyków, ciekawe pomysły - oto czego szuka "szary" fan takiego grania. I właśnie tutaj może to znaleźć.
Jedyne, co może stanowić lekkie zaskoczenie to utwór nr 4 - "Human Brew". Jeśli mam być szczera to początek tego kawałka zakrawa na balladę. Ale jak, u diabła, death metalowcy mogą nagrać balladę?! Może i mogą. Ale "Human Brew" na pewno nią nie jest. Ten utwór jest po prostu troszkę lżejszy, wolniejszy, odrobinę tylko spokojniejszy, nie mniej zachwycający niż reszta krążka. Urzekł mnie absolutnie i mogę go słuchać bez końca.
"Annihilation" to naprawdę jedno z lepszych wydawnictw death metalowych w ostatnim czasie. Nienawidzę tych panów za to, jak niszczą tym krążkiem. Ale chcę być tak niszczona! Proszę o więcej i czekam na koncerty, by przekonać się, jak ten materiał wypada na żywo.

10/10 (po prostu nie mogę inaczej :) )
anhelwww.myspace.com/embrional

Zobacz profil Embrional na:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
 

METAL MUNDUS NA FACEBOOKU
*** KOIOS
*** WHORION

więcej wywiadów
*** TESTAMENT
+ Annihilator
+ Death Angel
- A2/ Wrocław

więcej relacji
ARTYKUŁY
*** Czerniejąca Magma
- słów kilka o niezrealizowanym albumie Closterkellera


Top Top  36,991,844 unikalne wizyty  Top Top