AGENCJA METAL MUNDUSTURBO - wyjątkowy koncert w Staszowie 2 grudnia 2018
Ikona polskiego rocka i heavy metalu wystąpi na żywo w niedzielę 2 grudnia br. w Staszowskim Ośrodku Kultury z wyjątkowym programem typu ‘The Best Of’. Będzie to jeden z nielicznych koncertów Zespołu w roku bieżącym, w przerwie prac nad nowym albumem studyjnym formacji. Szczegóły i link do wydarzenia poniżej:

TURBO + support
2 grudnia 2018 Staszów / SOK
Godzina 19:00
Bilety: 40zł / 50zł


EVENT @ FACEBOOK

Zespół TURBO to żywa legenda polskiego rynku muzycznego. Grupa, obchodząca w 2015 roku swoje 35-lecie działalności uświetniła jubileusz znakomitym albumem ‘Piąty Żywioł’ oraz trasą koncertową która odwiedziła większość dużych miast i miejscowości w Polsce. Utwory takie jak ,,DorosłeDzieci", ,,Jaki był ten dzień" ,,Smak Ciszy" czy ,,Szalony Ikar " stały sie ponadczasowymi przebojami słuchanymi przez coraz to nowe pokolenie słuchaczy.

Przez blisko 40 lat działalności zespół dał kilka tysięcy koncertów w Polsce oraz wielokrotnie wyjeżdżał koncertować po Europie, gdzie dzielił scenę z największymi gwiazdami hard rocka i metalu jak choćby Sepultura, Slade, Helloween, Kreator, Overkill i inni. Na rynku zagranicznym albumy zespołu wydawane były m.in. przez kultową wytwórnię Noise Records. TURBO z powodzeniem koncertowało również w Niemczech, Czechach, Słowacji, Szwecji, Austrii, na Węgrzech i w Wielkiej Brytanii.

W Polsce muzycy TURBO wielokrotnie gościli na scenach największych poskich festiwali, takich jak m.in festiwal w Sopocie, Rockowisko, Metalmania, Rock Arena, festwal w Jarocinie, Legendy Rocka w Dolinie Charlotty i wiele innych. Zespół wziął również udział w prestiżowym festiwalu ,,Legendy Polskiego Rocka" transmitowanym na żywo przez Polsat a także został uhonorowany jako główny bohater bijącej rekordy popularnosci gry planszowej ,,Thrash'n Roll”.

Płyty zespołu kilkukrotnie zostawały ,,Płytą Roku" w rankingach muzycznych a zespół był nominowany do najbardziej prestiżowych nagród, w tym prestiżowych Fryderyków.

Muzycy pracują obecnie nad nowym albumem studyjnym, którego premiera przewidziana jest na rok 2019/2020.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
 

METAL MUNDUS NA FACEBOOKU
*** AMORPHIS
*** KOIOS
*** WHORION

więcej wywiadów
*** NEUOBERSCHLESIEN
+ Transgresja
- Proxima/ Warszawa

*** TESTAMENT
+ Annihilator
+ Death Angel
- A2/ Wrocław

więcej relacji
ARTYKUŁY
*** Czerniejąca Magma
- słów kilka o niezrealizowanym albumie Closterkellera


Top Top  33,180,498 unikalne wizyty  Top Top