AGENCJA METAL MUNDUSNawigacja
Artykuły » Recenzje - E » EXTERMINATION TEMPLE - Lifeless Forms (2016 Apocaliptic Visions)
EXTERMINATION TEMPLE - Lifeless Forms (2016 Apocaliptic Visions)
01. Physical Torture
02. Dissolve Into Dust
03. R.F.O.D.
04. Vampire of Suicide DeathSkład:
brak danychSzwedzki EXTERMINATION TEMPLE z lekkim opóźnieniem, ale w końcu pojawia się na stronie Metal Mundus. Trochę szkoda, że tak późno, bo muzyka, którą gra może się podobać. W każdym razie, mnie bardzo odpowiada.

Po wydanej w 2014 roku demówce, dwa lata później zespół zadebiutował EPką Zatytułowaną „Lifeless Forms”, na której znalazły się tylko cztery, ale za to wyborne kawałki. Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał tego zespołu, od razu naznaczam, że warto go poznać, bo proponowany przez niego death metal zdecydowanie wybija się ponad przeciętność. Te cztery kawałki mają w sobie tyle surowości i dzikości, której często brakuje nowym zespołom i ich propozycjom.

Dwa pierwsze utwory, zatytułowane „Physical Torture” i „Dissolve Into Dust” są jak proste strzały, a tak wiele radości sprawiają. Ta muzyka jest bardzo korzenna, archaiczna w swoim przekazie. Ma w sobie to coś. Tak obrzydliwie dobra jest ta EPka, że po każdym przesłuchaniu mam ochotę wziąć jakiś ostro zakończony przedmiot i zaprowadzić porządek na ziemi, czuję siłę i moc.

Nie ma ten winyl (bo w takiej wersji została ta płyta wydana) słabego momentu, nie ma chwili wytchnienia, nie ma odpoczynku, nie ma litości. A mnie taka muzyka bardzo odpowiada. Słucham zatem „Lifeless Forms” często i z olbrzymią dozą przyjemności. Szkoda tylko, że ta płyta trwa tak krótko!

9/10
Pablo S.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
 

METAL MUNDUS NA FACEBOOKU
*** AMORPHIS
*** KOIOS
*** WHORION

więcej wywiadów
*** NEUOBERSCHLESIEN
+ Transgresja
- Proxima/ Warszawa

*** TESTAMENT
+ Annihilator
+ Death Angel
- A2/ Wrocław

więcej relacji
ARTYKUŁY
*** Czerniejąca Magma
- słów kilka o niezrealizowanym albumie Closterkellera


Top Top  33,180,560 unikalne wizyty  Top Top